Invertor solar de la 12V la 230V 850VA/500W MPPT unda sinusoidala TED000286
3.75/5 (4)
Livrare gratuita Livrare gratuita
Timp de retur Poti returna in 30 zile
Pret 4.99/5
Interes 4.04/5
Livrare 5/5
brand: Rovision
magazin: rovision.ro
Descriere
BAT-->
AC)/(AC-->
PV-->
BAT)/(PV-->
AC-->
BAT)Voltaj acumulatori DC 12V (minim 100Ah) PV (Panou Voltaic)Plaja Tensiuni Alimentare DC 15V-75VCurent incarcare Maxim 20AEficienta Conversie 98%Retea Electrica 230V ACPlaja Tensiuni Alimentare AC 140~275 VFrecventa 45~65 HzPlaja Tensiuni Iesire AC 195V-240VFactor Putere Alimentare 0.98Eficienta >
=96%Curent Incarcare 10ASuprasarcina avertizare pana cand sunt eliminati consumatoriInverterTensiune Iesire Inverter 230V+-3%Frecventa Iesire 50Hz/60Hz (adaptiva)Factor Putere Ieșire >
=0.8Distorsionare forma unda cu consumatori liniari, nefluctuanți =80%Suprasarcina Inverter 110-150% oprire in 30s, 150-250% oprire in 15s, la peste 250V oprire in 0sTimp de transfer ≤ 4msSistem racire DaMediuTemperatura de funcționare 0 - 40 ℃Umiditate 10%~90% RH (umiditate relativa)
utilizati in spatii fara condensTemperatura de Stocare ﹣15 - 45 ℃ ip Invertor Solar pe relee Putere (VA / W) 850 VA / 500W Tensiune / Frecvență ieșire 230 V / 50 Hz sau 60 Hz (adaptabil) Formă undă Sinusoidală pură Eficiență >
80% Timp de transfer <
4ms Capacitate suprasarcină 110-150% - oprire 30s / 150-250% - oprire 15s / >
250% - oprire 0s Curent încărcare reţea 10 A Conectori ieșire 2x Schuko Dimensiuni (L x W x H) 312 x 310 x 167 mm Greutate 7.6 kg Temperatură de funcționare 0°C - 40°C Umiditate de funcționare 0-90% fără condens Plajă de tensiune (Panou Voltaic) 15-25 V DC Curent încărcare maximă (Panou Voltaic) 20 A Eficiență Panou Voltaic 98% Tip Acumulator Extern 12V Brand TED Electric Fisa tehnica Manual Certificat Garantie Certificat de Conformitate